B

Our Blog

Grafik Tasarım

Bir çok firmanın günümüzde yaşadığı en büyük problem dijital dünya da kendilerini gerektiği şekilde ifade edememeleridir. Her gecen gün dijital Dünya’nın önemi daha da artmaktadır. Kaas grafik olarak dijital dünya gereksinimleri konusunda doğru adımlar atarak sizlere destek sağlamaktayız. 1993 yılında Cağaloğlu’nda başlayan serüvenimiz bu gün Topkapı da devam etmekte, tasarım ve baskı konusunda her zaman kaliteyi ilke edinmiş bir yapı da hizmet sunmaktayız.

Başlıca 

Ürün/Model çekimi
Dergi /Katalog
Broşür/Kartvizit
Promosyon
Outdoor/ Indoor tasarım
Araç/Bina giydirme
Fatura/Doküman
Sallantı etiket/Dokuma Etiket
Karton çanta/Kutu tasarımı

Sanat ve tasarım her zaman ilişkili olmuştur, ancak bugün, deney ve kişisel anlatım oyunun adıdır. Tasarımcılar, kişisel bir açıklama yapmak için sanatı kullanıyorlar – sanat seçiminiz, yeni bir görünüm vermek ve işiniz ile  kendiniz hakkında benzersiz bir şey söylemek zorunda. 

Matbaacılık

Kaas matbaacılık olarak 1993 yılından itibaren baskı konusunda bir çok müşteri ile bir çok başarılı projelere imza attık. Sektörel bazda bir çok yeni sistemi bünyesinde  barındıran firmamız Kağıt baskı,Rulo etiket,Dokuma etiket,Serigraf, baskı olmak üzere hizmet vermektedir.

Tasarım Aşaması

Tasarım aşamasında en önemli kural yapılan çalışmanın sizi ve ürünü doğru şekilde yansıtmasıdır. Tasarım dünyasının sınırları yoktur. Bu tasarımcının sizi doğru olarak anlaması ile alakalıdır.

Tasarım dijital dünya da bir iletişim aracıdır. İletişimini doğru sağlayanlar hedefe en çabuk ulaşanlardır.

Ofis ve Tanıtım

Ofis içerisi ve tanıtım amaçlı bir çok ürün hazırlanması ve baskılarının yapılması.

Ofis içi doküman

Ofis dışı evrak

Tanıtım ürünleri

Ofis içerisinde kullanılan genel baskılı kağıt kırtasiye ürünleri. Ofis dışı kullanılan Fatura, Sevk İrsaliyesi, Zarf, Dosya, Kartvizit vs.

Tanıtım ürünleri olarak Broşür,İlan ve promosyon .

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, fiyat ve ürün bilgisi almak için iletişime geçiniz.
Powered by